ES03

Na dotaz Tento druh zboží se upravuje či vyrábí dle vašich požadavků, proto ho není možné mít skladem.

834,95 Kč s DPH


BIOSTART je růstové médium pro kvasinky v průběhu přípravy a rehydratace. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
BIOSTART 1 kg Na dotaz 834,95 Kč Na dotaz

Složení:

Kvasniční autolyzát, buněčné stěny

Vlastnosti:

BIOSTART je růstové médium pro kvasinky v průběhu přípravy a rehydratace. Frakce nerozpustných polysacharidů (buněčné stěny) jsou tak snadno k dispozici v průběhu rehydratace kvasinek a v první fázi fermentace.

Přírodní výživa přinášející do kapaliny požadované množství esenciálních aminokyselin sloužících jako růstový faktor rehydratovaných kvasinek. Autolyzát kvasinek přítomný v BIOSTART umožňuje obnovit propustnost buněčných membrán. Redukuje nasycené mastné kyseliny, které jsou pro kvasinky toxické a výrazně snižují jejich faktor přežití.

Poskytuje aminokyseliny a nukleoidy důležité pro množení kvasinek v první fázi propagace. Je také vynikající aktivátor fermentace v kombinaci s anorganickou výživou (VINOVIT). 

Použití:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody, moštu. Doporučené dávkování 1/4 k hmotnosti rehydratovaných kvasinek. Pro více detailů k nutriční výživě a optimalizaci použití kontaktujte náš technologický servis.

Dávkování:

30-40 g/hl jako aktivátor

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maxi-mální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Kontaktujte nás!