AZ07

Skladem

0 Kč s DPH


ks

Booster je prostředek na bázi stabilizovaného peroxidu vodíku, vhodný především pro studenou dezinfekci ve všech oblastech potravinářského průmyslu. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Použití:

Booster je prostředek na bázi stabilizovaného peroxidu vodíku, vhodný především pro studenou dezinfekci ve všech oblastech potravinářského průmyslu, zvláště pak Booster působí spolehlivě a rychle proti všem skupinám mikroorganismů, včetně sporulujících mikroorganismů a virů. Vzhledem k jeho dobré účinnosti při nízkých teplotách je možné dosahovat úspor energetických nákladů, rychlé působení pak umožňuje zkrátit dobu potřebnou pro sanitaci a tím optimalizovat průběh výrobního procesu. Booster je vhodný na použití za studena, ale i při zvýšené teplotě. Nezpůsobuje vysrážení bílkovin. Aplikační roztoky jsou snadno a bezezbytku oplachovatelné. Booster se může použít i jako aditivum k čisticím přípravkům, zvyšuje jejich účinnost a napomáhá uvolňovat úporné organické úsady, které se běžně vyskytují v potravinářském průmyslu.

Složení:

peroxid vodíku 20 - 60%

Skladování:

Uchovávejte na chladném místě (při teplotě do 25 °C). Odebraný prostředek nevracejte do obalu. Skladujte v původních obalech.

Zboží je v režimu ADR.  Neposíláme spediční společností.


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná

Kontaktujte nás!