Jsme mladá rodinná společnost, která od roku 2014 nabízí komplexní sortiment vinařských potřeb.

Přestože jsme na trhu relativně novou společností, stojí za námi více než 20 let zkušeností v nápojářském segmentu trhu. Poskytujeme vám, naším klientům, komplexní, odborné a profesionální služby při výrobě vína.

Pro výběr celého sortimentu i váš jednoduchý nákup, jsme zřídili e-shop. Rádi Vás tak uvítáme a poradíme přímo v naší kamenné prodejně vinařských potřeb ve Velkých Bílovicích.

Portfolio našich vinařských produktů tvoří prostředky pro výrobu vína, zajištující a splnující nejmodernější současné trendy v enologii. Sortiment produktů vinařských potřeb je stále inovován a rozšiřován. Naši dodavatelé, významné francouzské a italské enologické společnosti, jsou garantem Vaší spokojenosti.

V našem vinařském sortimentu najdete vinné kvasinky a bakterie jablečno-mléčného kvašení, taniny pro ochranu a stabilizaci vína, čiřící prostředky, enzymy pro ošetření hroznů, rmutu i moštu. Dále je v nabídce i mnoho dalšího sortimentu pro vinaře.

Společnost Harapes má vysoké standardy, které se projevují na kvalitě naší práce a především na obchodních výsledcích  našich klientů, kterým pomáháme tímto růst. Stále inovujeme náš sortiment a již brzy také uvedeme další produkty, sledujte naše webové stránky nebo buďte s námi v kontaktu.

Miroslav Harapes

Kontaktujte nás!
Anketa

Jak jste na nás narazili?

Internet 44%
Billboard 47%
Časopis 8%
Hlasovalo: 320

Diskuse