LI04

47.550 Kč s DPH

Na objednávku

ks
LINDR CWP 300 je výkonnější vodní podstolový chladič, které vyčnívá z řady vodních chladičů nejen svým designem a kvalitním zpracováním, ale i vysokým výkonem při malých rozměrech a jednoduchou montáží. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Popis:

Vodní podstolový chladič LINDR CWP 300 je profesionální zařízení, které vyčnívá z řady vodních chladičů nejen svým designem a kvalitním zpracováním, ale hlavně zcela inovativním uspořádáním a využitím maximálního výkonu chladící jednotky. Toto zařízení umí rovněž ohřev. Teplota se nastavuje na displeji a je hlídána pomocí teplotního čidla a termostatem.
Konstrukce chladiče je naprostou novinkou v této kategorii nápojových chladičů. Chladící výkon průběžný 250-270l/ hod., maximální 300l/ hod.
Moderní kompresorová chladící jednotka CWP LINDR využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Duální systém automaticky zajistí maximální výrobu ledové banky v okamžiku, kdy není potřebný plný výkon systému CWP. Kvalitní a rovnoměrné vychlazení nápoje probíhá bez teplotního šoku v dostatečně dlouhém nerezovém šneku. Kvalitně vychlazený nápoj je připraven již po 8-10 min. od zapnutí přístroje a lze jeho teplotu plynule regulovat pomocí termostatu.
Zařízení je vybaveno doprovodným čerpadlem pro perfektní dochlazení stáčeného nápoje až k výčepnímu  kohoutu.
Moderní uspořádání chladící technologie LINDR zaručuje jednoduchost a snižuje časovou náročnost údržby, servisu a montážních prací. Tím  snižuje finanční náklady na provoz zařízení.
Chladící technologie LINDR je o 45% výkonnější než její elektrický příkon.
Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem, jsou zárukou bezproblémového, tichého chodu jednotky a dlouhé životnosti tohoto chladiče.

Technické informace:

  • výkon (l/hod) To 0°C/Tk 50°C: 0
  • výkon chladícího kompresoru (Hp): 3/4
  • výtlak dochlazovací pumpy (m): 12
  • délka chladících smyček (m): -
  • objem vodní nádrže (l): 30
  • ledová banka (kg): 10
  • hmotnost Netto (kg): 52
  • rozměr skeletu (š x h x v): 420 x 510 x 680 mm

Dodací podmínky:

Dodací doba je ovlivněna kupní smlouvou, specifikací objednávky a sezónností produktu. Ceny jsou uvedeny bez nákladů na dopravu od dodavatele. Cena za dopravu bude účtována dle skutečných nákladů.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Kontaktujte nás!