ES13

67 Kč s DPH

Skladem

ks
BEGRAN je práškový bentonit určený pro snížení množství bílkovin v moštu a víně. Produkt podporuje snížení polyfenoloxidázy (tyrosinázy…), podílu bílkovin a mědi. Bentonit má velmi rychlou kapacitu nabobtnání. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Velmi čistý granulovaný montmorillonit, bentonit.

Popis:

BEGRAN je granulovaný produkt vyrobený speciálním procesem, který umožňuje vyrábět produkt téměř bez prachových částic, což při manipulaci výrazně zlepšuje jeho disperzi, koloidní vlastnosti a výtěžnost. Produkt podporuje snížení polyfenoloxidázy (tyrosinázy…), podílu bílkovin a mědi. Má velmi rychlou kapacitu nabobtnání. Použijte do moštu a do mladého vína nebo při potřebě čiření vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10 až 15násobném množství vody. Důkladně míchejte až získáte homogenní produkt. Přípravek obsahuje bentonit, který je potřeba nechat několik hodin nabobtnat(6-12 hodin). Opět důkladně homogenizujte a přidejte do ošetřovaného produktu.

Dávkování:

40-80 g/hl nebo dle potřeby
Doporučujeme provedení laboratorního pokusu pro stanovení optimální dávky.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!