ES14

1.077 Kč s DPH

ks
BENTGEL je přírodní granulovaný sodný bentonit určený pro snížení množství bílkovin ve víně. Je označen jako „Superb Action“. Podporuje snížení polyfenoloxidázy (tyrosinázy…), podílu bílkovin a mědi. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Čiřící prostředek BENTGEL 10 kg Na dotaz 1.077 Kč

Složení:

Přírodní granulovaný sodný bentonit (montmorillonit).

Popis:

BENTGEL je granulovaný produkt vyrobený speciálním procesem, který zvyšuje jeho výkonnost. Je charakteristický nízkým podílem kalů. Vysoká čistota zaručuje produkt bez látek deproteinizační povahy. Podporuje snížení polyfenoloxidázy (tyrosinázy…), podílu bílkovin a mědi. Požijte do moštu a do mladého vína nebo při potřebě čiření vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10 až 15násobném množství vody. Důkladně míchejte až získáte homogenní produkt. Přípravek obsahuje bentonit a je důležité nechat vzniklou suspenzi nabobtnat minimálně několik hodin (6-12 hodin). Opět důkladně homogenizujte a přidejte do ošetřovaného produktu.

Dávkování:

10-40 g/hl nebo dle potřeby
Doporučujeme provedení laboratorního pokusu pro stanovení optimální dávky.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
10 kg
Kontaktujte nás!