ES15

54 Kč s DPH

ks
BENTSTAR FLOT je aktivovaný sodný bentonit, speciálně vyrobený pro flotační systémy. Použijte do moštu a do mladého vína nebo při potřebě čiření vín. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Velmi čistý montmorillonit ve formě béžového prášku.

Popis:

BENTSTAR FLOT je aktivovaný sodný bentonit, speciálně vyrobený pro flotační systémy. Přípravek je rychle bobtnající ve vodě a dobře rozpustný v moštu. Není příliš těžký, aby se usazoval na dně flotační nádrže. Má vysokou deproteinizační schopnost. Použijte do moštu a do mladého vína nebo při potřebě čiření vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10 až 15násobném množství vody. Důkladně míchejte až získáte homogenní produkt. Přípravek obsahuje bentonit a je důležité nechat vzniklou suspenzi nabobtnat minimálně několik hodin (6-12 hodin). Opět důkladně homogenizujte a přidejte do ošetřovaného produktu.

Dávkování:

30-150 g/hl nebo dle potřeby
Doporučujeme provedení laboratorního pokusu pro stanovení optimální dávky.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!