P00609

2.227 Kč s DPH

ks
CARBOTEC GE se postará o rychlou a k aroma šetrnou adsorpci rušivých látek v hroznovém moštu. Používá se jako preventivní opatření na odstranění rušivých látek např. zbytků postřiků nebo hnilobných chybných tónů. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Čiřící prostředek CARBOTEC GE 20 kg Na dotaz 2.227 Kč

Složení:

Popis produktu:

CARBOTEC GE se postará o rychlou a k aroma šetrnou adsorpci rušivých látek v hroznovém moštu. Používá se jako preventivní opatření na odstranění rušivých látek např. zbytků postřiků nebo hnilobných chybných tónů. Zabrání se poruchám kvašení a účinkům, které omezují biologické odbourání kyselin. Kvasinky a startovací kultury pro biologické odbourání mohou tak plnit svoji úlohu efektivity a čistoty. Produkce negativního aroma nebo vedlejších produktů kvašení se tím omezí. Další předností je, že se urychlí čištění moštů a podíl kalících proteinů a koloidů rychleji sedimentuje. CARBOTEC GE vykazuje dezodorační účinek.

Návod:

CARBOTEC GE se může přidat přímo na hrozny resp. posypat rmut nebo rozpustit. Při dalším výrobním procesu se směšuje. Je též možné přidat na podporu sedimentace nebo flotace moštu. Před kvašením se doporučuje odstranit kaly.

Dávkování:

Podle poškození suroviny se doporučuje následující dávkování:
50 – 100 g/100 l - preventivní ošetření na zajištění čistého prokvašení 
100 - 150 g/100 l - surovina s lehkým poškozením 
150 - 200 g/100 l - surovina se silným poškozením 

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Před použitím promíchat.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.
Hmotnost
20 kg
Kontaktujte nás!