ES19

599 Kč s DPH

Skladem

ks
ENOPOLY je kombinovaný prostředek na bázi bentonitu, vaječného albuminu, kaseinátu draselného, živočišné želatiny, disiřičitanu draselného a PVPP. Používá se hlavně při odkalení a při potřebě čiření moštů a vín. Je vhodný i pro červená vína. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Kombinovaný prostředek obsahující aktivovaný sodný bentonit, vaječný albumin, kaseinát draselný, atomizovanou živočišnou želatinu, disiřičitan draselný a PVPP.

Popis:

ENOPOLY je speciálně vyvinutý prostředek pro potřeby moderního vinařství, aby umožnil komplexně vyčistit bílé i červené víno. Synergické působení zvyšuje jeho komplexní efekt s důrazem na ošetřovaný produkt. Redukuje třísloviny, které jsou zodpovědné za pocit trpkých a svíravých tónů. Zlepšuje senzorický vjem vína. Prostředek má velice zajímavé výsledky při ošetření oxidovaných vín. Použijte do moštu a do mladého vína nebo při potřebě čiření vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství vody. Důkladně míchejte, až získáte homogenní produkt. Přípravek obsahuje bentonit a je důležité nechat vzniklou suspenzi nabobtnat minimálně několik hodin. Opět důkladně homogenizujte a přidejte do ošetřovaného produktu. Při opětovném míchání a aplikací by suspenze neměla vytvářet pěnu.

Dávkování:

50-150 g/hl mošty a vína
100-400 g/hl hořké a svíravé látky
Doporučujeme provedení laboratorního pokusu pro stanovení optimální dávky.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!