ER0025

721 Kč s DPH

ks
ERBIGEL FLOT je speciální želatina vytvořena na živočišné bázi pro použití při flotaci u hroznových moštů. Bloomová hodnota této želatiny je 200 a díky tomu je při flotaci zaručen výborný čiřící účinek. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Čiřící prostředek ERBIGEL FLOT 1 kg Skladem 721 Kč

Složení:

Jemně mletá želatina.

Popis produktu:

ERBIGEL FLOT je speciální jemně mletá želatina vytvořena na živočišné bázi pro použití při flotaci u hroznových moštů. Bloomová hodnota této želatiny je 200 a díky tomu je při flotaci zaručen výborný čiřící účinek. Kyselý charakter želatiny a vysoké bloomové číslo umožňují rychlé navázání fenolů a s tím spojené rychlé vyvločkování. Při odplynění nasycených moštů dochází k rychlému vyčištění moštu.

Návod:

Před použitím nechat Erbigel Flot nabobtnat ve vodě. K tomu doporučujeme následující postup:
Na 1 kg želatiny použijeme 5 l studené vody. Želatinu intenzivně mícháme cca. 20 minut a následně necháme odstát. Potom opět dodáme 4 – 5 dílů horké vody do směsi a důkladně promícháme. Takto připravená želatina je určená k okamžitému použití.

Dávkování:

Dávkování je závislé od ročníku (obsah polyfenolů, kalů). Pohybuje se v rozmezí 5 – 15 g/hl. V horních vrstvách bývá kal již sušší a pevný. Při nižších dávkách je rozmezí mezi čistým a kalovým podílem těžko rozlišitelné a proto je lepší kal rozbít čerpadlem. Pokud byl předtím použit Trenolin FLOT DF může být dávka snížena i pod 5 g/hl.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Před použitím promíchat.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.
Kontaktujte nás!