ER0041

4.683 Kč s DPH

ks
FLORACLAIR ADSORB je práškový produkt k preventivnímu ošetření moštu. Je složen z rostlinného proteinu, celulózy, PVPP a silikátů. Je lehce rozpustný a může se jednoduše rozptýlit v moštu. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Čiřící prostředek FLORACLAIR ADSORB 5 kg Na dotaz 4.693 Kč

Složení:

Rostlinný protein, celulóza, PVPP a silikát.

Popis produktu:

FLORACLAIR ADSORB je práškový produkt k preventivnímu ošetření moštu. Je složen z rostlinného proteinu, celulózy, PVPP a silikátů. Je lehce rozpustný a může se jednoduše rozptýlit v moštu. FLORACLAIR ADSORB působí preventivně proti oxidaci i hořkosti a odstraňuje oxidovatelné fenolické komponenty a adstringentní fenoly. Tato opatření vedou k dosažení svěžesti a mocnosti ve víně. Díky adsorpci rušivých látek se zvýší čistota aroma kvašení a vylepší se tím senzorika vína. FLORACLAIR ADSORB je bez kaseinu a nemusí se deklarovat. Produkt pro veganskou přípravu vín.

Dávkování:

Zdravý sběr: 30 – 40 g/hl.

Poškozený sběr: 50 – 80 g/hl podle zralosti a poškození hroznů. FLORACLAIR ADSORB rozpustit v desetinásobném množství teplé vody a dobře promíchat. Suspenzi pomalu přidat do ošetřovaného moštu. Zlepšení vysrážení a urychlení sedimentace moštových kalů. 

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Před použitím promíchat.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
5 kg
Kontaktujte nás!