HA03

399 Kč s DPH

Skladem

ks
HARMONY RED je kombinovaný čiřící prostředek na bázi vaječného albuminu a práškové potravinářské želatiny. Je doporučený pro ošetření červených vín. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Čistý vaječný albumin >88 % a prášková potravinářská želatina živočišného původu 100 bloom.

Popis:

HARMONY RED je granulovaný vaječný albumin a želatina světle žluté barvy bez příměsí a nežádoucích pachů. Je doporučen pro čiření moštů a všech typů vín. Optimální prostředek pro redukci množství ve vínech. Doporučuje se hlavně pro krášlení červených vín v konečných fázích ošetření, především pro zjemnění. Použijte v případě potřeby redukce tříslovin. Při rozpuštění HARMONY RED se mohou tvořit v omezeném množství sraženiny. Z tohoto důvodu doporučujeme důkladnou homogenizaci.

Návod:

Požadované množství přípravku rozpusťte v 10násobném množství studené vody. Roztok zpracujte nejpozději do 24 hodin. Aktivitu přípravku zvýšíte přidáním chloridu sodného (8 g/l) do vody.

Dávkování:

5-10 g/hl červená vína (lze zvýšit dle potřeby)
1-5 g/hl bílá a růžová vína
Doporučujeme provedení laboratorního pokusu pro stanovení optimální dávky.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Dodací podmínky:

Zboží je v režimu ADR. Neposíláme spediční společností.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!