ES25

699 Kč s DPH

Skladem

ks
LACTOPOLY je čiřící prostředek určený pro čiření moštů a vín na bázi bentonitu, PVPP a vysoce adsorpční čisté celulózy. Zlepšuje smyslové vlastnosti vín, podporuje barevnou stabilitu. Používá se při odkalení moštů a potřebě čiření vín. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Multifunkční prostředek obsahující aktivovaný sodný bentonit, PVPP, vysoce adsorpční čistou celulózu.

Popis:

LACTOPOLY je multifunkční čiřící prostředek určený pro čiření moštů a vín a pro odstranění nebo zmírnění nestabilních skupin polyfenolů nebo oxidačních frakcí. Zlepšuje proteinovou stabilitu vín a smyslové vlastnosti bílých a růžových vín. Snižuje hořkost a obsah koloidních látek. Zvyšuje buket vína. Multifunkční čiřící prostředek je ideální pro správnou připravu moštů před zakvašením. Použijte do moštu a do vína nebo při potřebě čiření.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství vody. Důkladně míchejte, až získáte homogenní produkt. Přípravek obsahuje bentonit a je důležité nechat vzniklou suspenzi nabobtnat minimálně několik hodin. Opět důkladně homogenizujte a přidejte do ošetřovaného produktu. Při opětovném míchání a aplikaci by suspenze neměla vytvářet pěnu.

Dávkování:

40-150 g/hl mošty, vína
Doporučujeme provedení laboratorního pokusu pro stanovení optimální dávky.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!