HA02-9

5.760 Kč s DPH

ks
PROWIN CLAR je čiřící kombinovaný tekutý prostředek obsahující želatinu, vyzinu a PVPP. Zlepšuje senzorický vjem vína. Používá se při odkalení moštů a vín. Zajímavých výsledků dosáhnete při potřebě čiření mladých červených vín. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Čiřící prostředek PROWIN CLAR - Hmotnost: 20 kg 1 kg Na dotaz 346 Kč
Čiřící prostředek PROWIN CLAR - Hmotnost: 20 kg 5 kg Skladem 1.584 Kč
Čiřící prostředek PROWIN CLAR - Hmotnost: 20 kg 10 kg Na dotaz 2.880 Kč
Čiřící prostředek PROWIN CLAR - Hmotnost: 20 kg 20 kg Na dotaz 5.760 Kč

Složení:

Kombinovaný tekutý prostředek obsahující želatinu, vyzinu a PVPP.

Popis:

PROWIN CLAR selektivně vyčistí mošty bílých vín bohaté na polyfenoly. Zlepšuje senzorický vjem vína. Produkt je doporučený pro vyčištění bílých a růžových vín z hroznů napadených Botrytis. Vhodný pro strojně sbírané hrozny. Účinný při procesu flotace. Z praxe doporučujeme pro čistotu moštu použití v kombinaci s NATUZYM WM. PVPP odstraňuje sloučeniny, které mohou oxidovat, snižuje hořkost. Kombinace želatiny a vyziny zlepšuje čistotu moštu a odstraňuje zelené tóny. Použijte do moštu a do mladého vína nebo při potřebě čiření vín. Produkt je připravený pro přímou aplikaci. Před použitím důkladně homogenizujte v dodaném obalu. Případný sediment není na závadu.

Návod:

Použijte v celém procesu výroby vína. Produkt může být přímo aplikován do celého objemu. Doporučujeme při aplikaci mít ošetřovaný produkt v pohybu.

Dávkování:

100-200 ml/hl mošty
50-100 ml/hl flotace
50-100 ml/hl mladá vína
Doporučujeme provedení laboratorního pokusu pro stanovení optimální dávky

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg, 5 kg, 10 kg, 20 kg
Kontaktujte nás!