P00878

16.207 Kč s DPH

Skladem

ks
PVPP 40 je čiřící prostředek sloužící jako prevence před oxidací. Absorbuje selektivním způsobem katechiny a látky odpovědné za hnědnutí bílých a růžových vín. Používá se v celém procesu výroby vína.
Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

PVPP (Polyvinylpolypyrrolidon) s indexem absorpce více než 40 %.

Popis:

PVPP 40 zvyšuje vůně, aroma a chuť vína, protože odstraňuje polyfenoly, které dávají vínu trpkost a drsnost a negativně tím ovlivňují nejlepší smyslové pocity. Může být přidán do moštu před nebo v průběhu fermentace, nebo do vína v jednotlivých fázích procesu zpracování. Může být přidán i před poslední filtrací, aniž by nějakým způsobem ovlivňoval jejich činnost. Použijte do moštu a vína při potřebě čiření vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství vody, důkladně míchejte až získáte homogenní produkt. Nechte 2-3 hodiny před použitím odstát. Další prostředek aplikujte cca po půl hodině.

Dávkování:

20-50 g/hl mošty, bílá vína
10-40 g/hl korekce tříslovin v červených vínech

Upozornění:

80 g/hl je maximální povolené množství
Doporučujeme provedení laboratorního pokusu pro stanovení optimální dávky.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
20 kg
Kontaktujte nás!