ES17

449 Kč s DPH

Skladem

ks
CARBONE DEODORANTE je aktivní uhlí pro korekci nežádoucího aroma vín. V nabídce je prášková, granulovaná a nově i paletková forma. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Aktivní rostlinné uhlí.

Popis:

CARBONE DEODORANTE je aktivní rostlinné uhlí určené pro korekci nežádoucího aroma vín. Může být použito společně s OVOGOLD, CRYOMASTER 95 nebo PVPP pro odstranění nežádoucího aroma z důvodu oxidace a tzv. madeirského vína. Nežádoucí aroma a jeho sloučeniny se podobají aroma zkažených vajec, česneku, zelí a vinných kalů. Aktivní uhlí redukuje i medicinální aroma, které patří asi mezi největší vady vína. Použijte do moštu nebo do vína dle požadované aplikace.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství vody. Důkladně míchejte až získáte homogenní produkt. Následně aplikujte do celého objemu. Důležité je, aby byl celý produkt neustále v pohybu minimálně 30 minut.

Dávkování:

30-150 g/hl nebo dle potřeby
Doporučujeme provedení laboratorního pokusu pro stanovení optimální dávky.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma. Pozor produkt má hygroskopické vlastnosti.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!