P00792

549 Kč s DPH

Skladem

ks
GELA S je prášková potravinářská želatina bez příměsí a nežádoucích pachů. Snadno odstraňuje svíravé polyfenoly a ostatní adstringentní látky. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Prášková potravinářská želatina živočišného původu 110 bloom.

Popis:

GELA S je prášková želatina světle žluté barvy, bez příměsí a nežádoucích pachů. Je doporučena pro čiření moštů a všech typů vín. Vhodná pro flotační systémy. Použitý křemičitý sol a bentonit v kombinaci s GELA S vyčistí červená vína bez ztráty barvy. Snadno odstraňuje svíravé polyfenoly a ostatní adstringentní látky. Vhodná pro posílení senzorických vlastností vín. Želatina musí být použita jako homogenní produkt. Pro zlepšení reakce proteinového činidla doporučujeme použít SILISOL. Použijte v celém procesu výroby vína, aplikujte do moštu a vína při potřebě čiření.

Návod:

Rozpusťte v teplé vodě (40-45 °C) v poměru minimálně 1:10(20), případně vyšším a nechejte nabobtnat cca 20-30 minut, následně doporučujeme roztok důkladně homogenizovat. Rozpuštěním v koncentraci 1:50 zamezíte tvorbě gelu. Roztok doporučujeme zpracovat nejpozději do 24 hodin.

Dávkování:

4-10 g/hl mošty
20-30 g/hl flotace
2-5 g/hl bílá vína
5-20 g/hl červená vína
Doporučujeme provedení laboratorního pokusu pro stanovení optimální dávky.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!