HA28

2.690 Kč s DPH

Skladem

ks
HROZNOVÝ CUKR je jednoduchý cukr (monosacharid), který se volně vyskytuje v mnoha ovocných plodech, zejména v hroznech, v medu či ve složených cukrech. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Hroznový cukr 65 Brix, zbavený všech látek necukerné povahy.

Popis:

K výrobě moštového koncentrátu jsou zpracovávány pouze hrozny révy vinné (Vitis vinifera). Surovina nakupujeme pouze ve vybraných vinařských družstvech na základě dlouhodobých vztahů a přísného hlediska kontroly kvality. Jednotlivé frakce zpracované šťávy jsou následně dopraveny do naší laboratoře, kde jsou pravidelně analyzovány. Cílem je zajistit kvalitu uskladnění v nerezových tancích až do fáze zpracování a následné expedice. Interní systém kontroly zaručuje kvalitu v celém procesu.

Sortiment:

Hroznová šťáva pocházející ze zralých lisovaných hroznů, která je následně sterilně zabalena.
Hroznový koncentrát získaný z moštu odstraněním vody pro zvýšení hustoty je asepticky balený (moštový koncentrát bez SO2, přírodní moštový koncentrát, deionizovaný hroznový moštový koncentrát, dětský potravinářský moštový koncentrát).
Jednoduchý hroznový moštový koncentrát.

Návod:

Požadovanou dávku aplikujte přímo za stálého míchání do ošetřovaného produktu. Dávkování dle potřeby.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Otevřené balení ihned spotřebujte. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží aktivitu v průběhu 12 měsíců.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
20 kg
Kontaktujte nás!