GM12

Na dotaz Tento druh zboží se upravuje či vyrábí dle vašich požadavků, proto ho není možné mít skladem.

1.573,09 Kč s DPH


HYCOL nPK je kapalný přípravek pro výživu kulturních rostlin, jehož účinnou složkou jsou vodorozpustné přírodní oligopeptidy, aminokyseliny a makroprvky fosfor a draslík. Přípravek příznivě ovlivňuje řadu biochemických reakcí rostlin, podporuje jejich růst, vývoj a tvorbu reprodukčních orgánů. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Objem Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
HYCOL - nPK 20 l Na dotaz 1.573,09 Kč Na dotaz

Rozsah a způsob použití:

HYCOL nPK je kapalný přípravek pro výživu kulturních rostlin.

Složení:

Jeho účinnou složkou jsou vodorozpustné přírodní oligopeptidy, aminokyseliny a makroprvky fosfor a draslík. Přípravek příznivě ovlivňuje řadu biochemických reakcí rostlin, podporuje jejich růst, vývoj a tvorbu reprodukčních orgánů. Zlepšuje adaptabilitu rostlin ve stresových situacích a dodává rostlinám fosfor a draslík.

Aplikace:

Aplikuje se především formou zálivky, případně hnojením na list na dobře vyvinuté rostliny.

Dávkování:

Podle způsobu použití se jednorázová dávka koncentrátu na zálivku 1 l/100 m2 ředí vodou přibližně v poměru 1:100. Při postřiku na list je dávka 2 l/ha (20 ml/100 m2) formou roztoku ve vodě (20 ml v 10 l vody). Hnojení je možné opakovat po 3 týdnech. Naředěný přípravek spotřebujte do 3 dnů. Aplikační nádoby po práci propláchněte vodou. HYCOL nPK, jako jediný z řady hnojiv HYCOL nelze mísit s většinou ostatních kapalných hnojiv a s pesticidy, neboť dochází ke vzniku sraženiny.

Pokyny pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima, kůží nebo oděvem.

Skladování:

Skladujte v původních obalech v místnostech chráněných proti vnějším povětrnostním vlivům v doporučeném teplotním rozmezí 0-30 °C. Zmrznutí a rozmrznutí nemá vliv na původní vlastnosti. Čisté odpadní obaly předat do sběru k recyklaci nebo ke zneškodnění ve spalovně odpadů.

Doba použitelnosti:

Minimálně 3 roky od data výroby při skladování v původních obalech.

Kontaktujte nás!