OE46

689 Kč s DPH

ks
VIN-O-FERM THIOLS jsou kvasinky vhodné pro bílá vína kvašená při nízkých teplotách. Kvasinky vytváří intenzivní květinové aroma Zimostráz, Genista a ovocné tóny citrusů, grapefruit a mučenka. Více >>
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Kvasinky VIN-O-FERM THIOLS 500 g Skladem 689 Kč

Složení:
Kmen Saccharomyces cerevisiae spp. cerevisiae.

Popis:
Kvasinky VIN-O-FERM THIOLS jsou vhodné pro bílá vína kvašená při nízkých teplotách. Zvyšují aromatický profil bílých vín. Zaručují dobrou fermentaci i při nízkých teplotách, jsou tolerantní na vyšší hodnoty alkoholu a podporují uvolnění aromatických látek. Kvasinky jsou vhodné i pro nearomatické odrůdy a jsou odolné vůči vyšším hodnotám SO2. Vytváří intenzivní květinové aroma Zimostráz, Genista a ovocné tóny citrusů, grapefruit a mučenka.

Návod:
Rehydrataci kvasinek provádějte v teplé vodě s cukrem (1-2 %) o teplotě 30-35 °C. Po 30 minutách promíchejte a postupně aplikujte do celého objemu. Teplotní rozdíl mezi zákvasem a moštem/rmutem by měl být maximálně do 8 °C. Pro ulehčení množení kvasinek by roztok neměl obsahovat více jak 2 % cukru a měl by se opatrně provzdušnit. Doporučujeme přidat fermentační aktivátor.

Dávkování:
20-40 g/hl mošty

Upozornění:
Dávku určujeme na základě kvality sklízených hroznů, teploty, přítomnosti inhibitorů kvašení (síra, fungicidy…), cukernatosti a požadované rychlosti rozkvašení.

Skladování:
Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Otevřené balení ihned spotřebujte. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na vlhkost prostředí.

Ostatní:
Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

V případě že jste nenašli potřebné informace:
použijte výše uvedený kontaktní formulář "máte dotaz?"
☎ CZ + 420 720 540 307, SK + 421 948 923 425
✉ info@harapes.cz
nebo nás navštivte na prodejně, kde vám vše rádi vysvětlíme

Kontaktujte nás!