P00400

1.330 Kč s DPH

Skladem

ks
CX MANNO BLANC jsou buněčné stěny kvasinek bohaté na mannoproteiny a glutation. Zlepšují charakteristiku odrůd a snížují oxidativní jevy vín. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Buněčné stěny kvasinek bohaté na mannoproteiny a glutation 2,5 %.

Popis:

CX MANNO BLANC je produkt získávaný z kmene kvasinek Saccharomyces cerevisiae schopného produkovat významné množství glutationu, aminokyselin, minerálních solí a vitaminů. Absorbuje selektivním způsobem látky, které prošli do fermentačního procesu a můžou způsobit smyslové a senzorické chyby vín. Působí proti některým zbytkům pesticidů se stimulačním účinkem blastomycetické flóry. Produkt se používá k výrobě čerstvých a ovocných bílých a růžových vín, kde je potřeba zachování aromatické integrity díky antioxidačnímu účinku přirozeně obsaženého v glutathionu. Zlepšuje charakteristiky odrůd, snižuje oxidativní jevy a zlepšuje organoleptické vlastnosti vín. Zvyšuje tělo a strukturu samotného vína. Může být používán jako fermentační regulátor vzhledem k vysoké přítomnosti vitamínů, aminokyselin a minerálních solí, které zaručují bezproblémovou fermentaci.

Návod:

Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody a následně celé množství přidejte do vína za stálého míchání. Důkladně zamíchejte v ošetřovaném produktu. Produkt je snadno rozpustný ve studené vodě. Neskladujte rozpuštěný výrobek.

Doporučení:

Pravidelně 2x týdně míchejte pro výsledný efekt po dobu 30 dnů.

Dávkování:

20-50 g/hl mošty, bílá vína

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!