P00850

9.455 Kč s DPH

Skladem

ks
ELEVAGE SOFT je směs mannoproteinů z buněčných stěn kvasinek. Rozvíjí a obohacuje strukturu a chuť ošetřených vín. Vína se následně stávají jemnější a strukturovanější. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Extrakt z buněčných stěn kvasinek bohatých na peptidy a jejich frakce.

Popis:

ELEVAGE SOFT obsahuje velké množství přírodních peptidových frakcí zlepšujících fyzikální a chemickou stabilitu vína. Rozvíjí a obohacuje strukturu a chuť ošetřených vín. Extrakt je dobře rozpustný ve vodě (tmavě hnědá barva), ale je nerozpustný v etanolu. Zachovává svěžest a ovocitost vín. Díky svým specifickým vlastnostem zlepšuje jemnost vín. Přípravek umožňuje vinaři citlivě vyvážit třísloviny v kombinaci s kyselostí vín. Optimalizuje zrání na jemných vinných kalech. Vína se následně stávají jemnější a strukturovanější. Extrakt nemá vliv na filtrovatelnost a může být použit i v období zrání a v přípravě vín před lahvováním. Produkt je v tekuté formě a je připravený k okamžitému použití. Prodlužuje svěžest a udržuje vína konstantní v průběhu času.

Návod:

Použijte jej do vín již proteinově stabilních. Rozpusťte potřebné množství přípravku v 10násobném množství vody a následně přidejte do ošetřovaného produktu.

Dávkování:

20-40 g/hl při zrání vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
5 kg
Kontaktujte nás!