P00845

1.240 Kč s DPH

Skladem

ks
REDUVIN je regulátor kyselosti moštů, bílých i červených vín. Produkt snižuje aciditu vín vysrážením kyselého vinanu draselného při srážecí reakci. Odkyselení proveďte ve více etapách z důvodu hořkých tónů. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Hydrogenuhličitan draselný (E501), vinan draselný (E336).

Popis:

REDUVIN je regulátor kyselosti moštů, bílých i červených vín. Produkt snižuje aciditu vín vysrážením kyselého vinanu draselného při srážecí reakci. U červeného vína podpoří REDUVIN start JMK.

Návod:

Požadovanou dávku aplikujte přímo za stálého míchání do ošetřovaného produktu. Použijte postupně a pomalu, aby nedošlo k lokálnímu odkyselení a vzniku hořkých tónů. Při použití dodržujte platné normy v oboru.

Dávkování:

50–135 g/hl mošty, vína

Upozornění:

Přidáním 110 g/hl prostředku snížíte aciditu o 1 g/hl přepočtenu na kyselinu vinnou. Pro stanovení optimální dávky doporučujeme laboratorní testy.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
10 kg
Kontaktujte nás!