AZ07

1.571 Kč s DPH

ks
BOOSTER je kombinovaný prostředek na bázi detergentů a sanitačních činidel, které jsou určeny pro řešení všech čistících a sanitačních problémů na omyvatelných površích. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Peroxid vodíku 20-60 %.

Popis:

BOOSTER je prostředek na bázi peroxidu vodíku, vhodný především pro studenou dezinfekci ve všech oblastech potravinářského průmyslu. Působí spolehlivě a rychle proti všem skupinám mikroorganismů, včetně sporulujících mikroorganismů a virů. Je to prostředek s vyváženou směsí detergentů a sanitačních činidel. Vzhledem k jeho dobré účinnosti při nízkých teplotách je možné dosahovat energetických úspor. Rychlé působení pak umožňuje zkrátit dobu potřebnou pro sanitaci a tím optimalizovat průběh výrobního procesu. Aplikační roztoky jsou snadno a bezezbytku oplachovatelné.

Návod:

BOOSTER je vhodný k použití za studena, ale i při zvýšené teplotě. Nezpůsobuje vysrážení bílkovin. Může se použít i jako aditivum k čisticím přípravkům. Zvyšuje jejich účinnost a napomáhá uvolňovat úporné organické úsady, které se běžně vyskytují v potravinářském průmyslu.

Skladování:

Uchovávejte na chladném místě (při teplotě do 25 °C). Odebraný prostředek nevracejte do obalu. Skladujte v původních obalech.

Dodací podmínky:

Zboží je v režimu ADR. Neposíláme spediční společností.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
22,6 kg
Kontaktujte nás!