AZ07

Skladem

0 Kč s DPH


ks

BOOSTER je produkt je kombinovaný prostředek na bázi detergentů a sanitačních činidel, které jsou určeny pro řešení všech čistících a sanitačních problémů na omyvatelných površích. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Složení:
Peroxid vodíku 20-60 %.

Popis:
BOOSTER je prostředek na bázi peroxidu vodíku, vhodný především pro studenou dezinfekci ve všech oblastech potravinářského průmyslu. Působí spolehlivě a rychle proti všem skupinám mikroorganismů, včetně sporulujících mikroorganismů a virů. BOOSTER je produkt s vyváženou směsí detergentů a sanitačních činidel. Vzhledem k jeho dobré účinnosti při nízkých teplotách je možné dosahovat úspor energetických nákladů. Rychlé působení pak umožňuje zkrátit dobu potřebnou pro sanitaci a tím optimalizovat průběh výrobního procesu. Aplikační roztoky jsou snadno a bezezbytku oplachovatelné.

Návod:
BOOSTER je vhodný k použití za studena, ale i při zvýšené teplotě. Nezpůsobuje vysrážení bílkovin. Může se použít i jako aditivum k čisticím přípravkům. Zvyšuje jejich účinnost a napomáhá uvolňovat úporné organické úsady, které se běžně vyskytují v potravinářském průmyslu.

Skladování:
Uchovávejte na chladném místě (při teplotě do 25 °C). Odebraný prostředek nevracejte do obalu. Skladujte v původních obalech.

Dodací podmínky:
Zboží je v režimu ADR. Neposíláme spediční společností.

Ostatní:
Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

V případě že jste nenašli potřebné informace:
-použijte níže uvedený kontaktní formulář
-☎ CZ + 420 720 540 307, SK + 421 948 923 425
-✉ info@harapes.cz
-nebo nás navštivte na prodejně, kde vám vše rádi vysvětlíme


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná

Kontaktujte nás!