P00861

1.089 Kč s DPH

ks
CANDIS FILL je tekutý sterilizační prostředek pro plnící linky a sudy s desinfekčním účinkem na bázi alkoholu. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Tekutý prostředek s desinfekčním účinkem na bázi alkoholu, kvarterních amoniových sloučenin a amfoterních látek.

Popis:

CANDIS FILL je prostředek speciálně navržený pro ošetření a sanitaci pracovišť, při desinfekci technologických zařízení a všude tam, kde není vhodné použití vody. Zabraňuje růstu plísní, bakterií a kvasinek. Je doporučený pro ošetření stáčecích zařízení před použitím (různé kohouty, uzávěry, plnící jehly aj.), kdy zabraňuje možné kontaminaci mikroorganismy, především v období klidového stavu výrobního zařízení. Prostředek je velice úspěšný při povrchovém ošetření sudů, kde svým způsobem eliminuje mikroflóru plísní. Při použití dodržujte platné normy v oboru.

Návod:

Přípravek je určen pro přímé použití. Při ošetření sudů vždy důkladně zkontrolujte těsnost uzávěru, předejdete tak možnému kontaktu s vínem. V pokročilém stádiu kontaminace nejdříve odstraňte hrubé nánosy plísně papírovým ubrouskem a poté ošetřete přípravkem nebo v případě potřeby opláchněte před aplikací přípravku vodou. Při ostatních aplikacích zabraňte případnému kontaktu s potravinami.

Dávkování:

Přípravek je určený pro přímou aplikaci a jeho další ředění by snížilo aktivitu.

Upozornění:

Prostředek je vysoce hořlavý. Při manipulaci s ním nekuřte a nepoužívejte na zařízeních, které by mohly při kontaktu s prostředkem způsobit požár. Neaplikujte na povrchově ošetřené dřevěné materiály a nepoužívejte tam, kde alkoholová báze prostředku může způsobit poškození. Není vhodný na povrchy z plexiskla a akrylátů. Účinky na další materiály je doporučeno otestovat. Zamezte případnému kontaktu s potravinami. Je nutné si uvědomit, že produkt je zařazen do kategorie sanitačních prostředků.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Otevřené balení ihned spotřebujte. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců.

Dodací podmínky:

Zboží je v režimu ADR. Neposíláme spediční společností.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
5 kg
Kontaktujte nás!