AZ02

Skladem

0 Kč s DPH


ks

DIVOSAN FORTE je prostředek na bázi 15% kyseliny peroctové, vhodný především pro studenou dezinfekci ve všech oblastech potravinářského průmyslu, zvláště pak v pivovarství, mlékárenství a v nápojovém průmyslu. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Složení:
Peroxid vodíku 15 <30%, kyselina octová 15 <30%, kyselina peroctová 15 <30%.

Popis:
DIVOSAN FORTE je prostředek na bázi stabilizované kyseliny peroctové, vhodný především pro studenou dezinfekci ve všech oblastech potravinářského průmyslu, zvláště pak v pivovarství, mlékárenství a v nápojovém průmyslu. Typickými příklady aplikace jsou studená CIP dezinfekce tanků, odstředivek, výměníků, plničů, sudů, potrubních systémů a speciálních výrobních zařízení, dezinfekce vody ve studenovodních sekcích myček láhví, ale i dezinfekce membránových zařízení pro ultrafiltraci a reverzní osmózu. Divosan Forte je pro membránové aplikace akceptován řadou předních výrobců membránových zařízení. Působí spolehlivě a rychle proti všem skupinám mikroorganismů, včetně sporulujících mikroorganismů a virů.

Návod:
Pro dezinfekci membránových zařízení se používá Divosan Forte v koncentraci do 0,1 % podle doporučení výrobce zařízení. Divosan Forte je v aplikačním roztoku nepěnivý, proto se dobře hodí pro CIP sanitaci a další aplikace. Nesmí být aplikován rozprašovacími přístroji, které pracují s koncentrátem ani přístroji na principu tlakové nádoby (například Divojet). Koncentrát se nesmí míchat s jinými koncentrovanými sanitačními prostředky. Po provedené sanitaci je třeba zařadit výplach (oplach) čistou vodou.

Dávkování:
25 ml vzorku aplikačního roztoku se odpipetuje do titrační baňky, přidá se 20 ml 25% kyseliny sírové a zředí se 0,1N odměrným roztokem manganistanu draselného (KMnO4) do slabě růžového zbarvení. Dále se přidá 1 ml 10% roztoku jodidu draselného (KI) a 2 ml 1% roztoku škrobového mazu. Titruje se 0,1N odměrným roztokem thiosíranu sodného do odbarvení.
Spotřeba thiosíranu (ml) x 0,101 = aplikační koncentrace Divosan Forte (%).

Upozornění:
Žíravý, oxidující. Způsobuje těžká poleptání.

Skladování:
Uchovávejte obal těsně uzavřený na chladném místě. Uchovávejte odděleně od alkálií, redukčních činidel a hořlavin. Chraňte před znečištěním látkami, které mohou způsobit katalytický rozklad.
Odebraný prostředek nevracejte do obalu.

Dodací podmínky:
Zboží je v režimu ADR. Neposíláme spediční společností.

Ostatní:
Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

V případě že jste nenašli potřebné informace:
-použijte níže uvedený kontaktní formulář
-☎ CZ + 420 720 540 307, SK + 421 948 923 425
-✉ info@harapes.cz
-nebo nás navštivte na prodejně, kde vám vše rádi vysvětlíme


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná

Kontaktujte nás!