P00911

849 Kč s DPH

Skladem

ks
ELLEDETAR L je tekutý sanitační prostředek pro odstranění vinného kamene ve vinařství. Je vhodný pro povrchy vyrobené z nerezové oceli, železa, mědi, epoxidových nátěrů, skla a plastů. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Hydroxid sodný >30%, sekvestrační činidla <5%.

Popis:

ELLEDETAR L je chemická sloučenina speciálně navržena pro odstranění minerálních inkrustací a vinného kamene ve vinařství. Může být použita i v jiných oborech (mléko) pro svůj vysoký čistící výkon odstranění vinného kamene. Prostředek je vhodný pro povrchy vyrobené z nerezové oceli, železa, mědi, epoxidových nátěrů, skla a plastů. Nedoporučuje se na hliník, cín, pozinkované nebo lakované povrchy.

Návod:

Koncentraci a teplotu určujeme podle stavu usazenin a vhodnosti v oboru. Přípravek je vhodný i pro cirkulační systémy. Je možno jej použít v horké nebo studené vodě v závislosti na režimu, který chceme provést.

Dávkování:

3-10 % vinařství studená voda
1-7 % potravinářství 60-70 °C
Po použití vždy sanitovaný povrch dobře opláchněte čistou vodou.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Otevřené balení ihned spotřebujte. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců.

Dodací podmínky:

Zboží je v režimu ADR. Neposíláme spediční společností.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
5 kg
Kontaktujte nás!