P00201

3.499 Kč s DPH

Skladem

ks
ELLESAN L je tekutý sanitační prostředek na bázi aktivního chlóru, který se používá při čištění cisteren a kontejnerů z nerezové oceli, betonu a skleněného vlákna. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Chlornan sodný 15% koncentrace, hydroxid sodný 15% konc., sekvestrační činidla 5%.

Popis:

ELLESAN L je silný čisticí prostředek s vysokým obsahem aktivního chlóru, který obsahuje alkalické soli sodíku a v kombinaci povrchově aktivních látek (sekvestranty) vytvoří emulgační činidlo, které zmenšuje povrchové napětí mastných kyselin. Díky své vůni nachází široké uplatnění v odvětví vína, potravin, mléka a mléčných výrobků, používá se při čištění cisteren a kontejnerů z nerezové oceli, betonu a skleněného vlákna, nátěru na bázi epoxidových pryskyřic, systémy pro vinifikaci, potrubí, filtry a stáčecích zařízení, CIP potrubí atd. Díky složení může být použit v přítomnosti tvrdé vody, kdy zamezuje tvorbě vodního kamene na nádržích. Při použití přípravku dodržujte platné směrnice.

Použití:

Roztok o požadované koncentraci vytvoříte zředěním produktu ve vodě. Teplota pracovního roztoku je doporučena cca 40 °C. Přípravek je vhodný i pro cirkulační systémy.

Dávkování:

0,5-3% roztok
2% roztok při počáteční teplotě 60 °C
Prostředek může být aplikován různým způsobem (plnění, recyklace, kropení…).
Po použití vždy sanitovaný povrch dobře opláchněte čistou vodou. Vytvořený 1% roztok obsahuje v počátečním stádiu cca 375 ppm chlóru, zajišťující optimální úroveň hygieny.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Otevřené balení důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců.
Zboží je v režimu ADR. Neposíláme spediční společností.

Dodací podmínky:

Zboží je v režimu ADR. Neposíláme spediční společností.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.
Hmotnost
25 kg
Kontaktujte nás!