Novinka

00003

41 Kč s DPH

HYDROXID SODNÝ LOUH - pecičky je alkalický sanitační prostředek pro mytí nádob, betonových tanků a potrubí, s antiseptickými účinky. Obsahuje hydroxid sodný. Vhodný pro odstranění plísní a čištění nádob zasažených hnilobným nebo octovým zápachem. Více >>

Složení:
Hydroxid sodný 100%.

Popis:
HYDROXID SODNÝ (NaOH) je silně zásaditá anorganická sloučenina. Zastaralé triviální názvy této látky jsou natron nebo louh sodný. V potravinářství je označován kódem  E 524. V čistém stavu je to pevná bílá látka ve formě peciček, lístečků nebo granulí, silně hygroskopická a pohlcující oxid uhličitý ze vzduchu, čímž vzniká uhličitan sodný, proto musí být uchovávána v hermeticky uzavřených obalech.

HYDROXID SODNÝ je chemická surovina k čištění kotlů, potrubí a odpadů. Dále se používá při bělení a barvení textilií a k přípravě odmašťovacích lázní. Hydroxid sodný je látka hygroskopická. Ze vzduchu pohlcuje oxid uhličitý. Snadno se rozpouští ve vodě a etanolu. Při rozpouštění se uvolňuje velké množství tepla. Roztok reaguje silně alkalicky.

Návod:
Koncentraci a teplotu určujeme podle stavu usazenin a vhodnosti v oboru. Přípravek je vhodný i pro cirkulační systémy. Je možno jej použít v horké nebo studené vodě v závislosti na režimu, který chceme provést.

Dávkování:
POUŽÍTÍ A DAVKOVÁNÍ SE MŮŽE BÝT ROZDÍLNÉ DLE ZVOLENÉ TECHNOLOGIE!
3-10 % vinařství studená voda
1-7 % potravinářství 60-70 °C
Po použití vždy sanitovaný povrch dobře opláchněte čistou vodou.

Skladování:
Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Otevřené balení ihned spotřebujte. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců.

Dodací podmínky:
Zboží je v režimu ADR. Neposíláme spediční společností.

Ostatní:
Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

V případě že jste nenašli potřebné informace:
použijte výše uvedený kontaktní formulář "máte dotaz?"
☎ CZ + 420 720 540 307, SK + 421 948 923 425
✉ info@harapes.cz
nebo nás navštivte na prodejně, kde vám vše rádi vysvětlíme

Kontaktujte nás!