AZ05

2.660 Kč s DPH

Skladem

ks
HYPOFOAM je chlorovaný pěnový čisticí prostředek s dezinfekční složkou určený pro pěnové čištění. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Hydroxid sodný 5 <15%, chlornan sodný <5%, neionické tenzidy <5%, mýdlo <5%, polyakryláty <5%, fosfonáty <5%.

Popis:

HYPOFOAM je alkalický čisticí pěnový prostředek s obsahem dezinfekční složky na bázi aktivního chlóru. Díky nové kombinaci speciálních povrchově aktivních látek (tenzidů) vykazuje výbornou stabilitu pěny i chlórové složky. Dobře proniká i do silných organických, zejména tukových a bílkovinných nečistot a usazenin, uvolňuje je z povrchů a rozpouští je. Prostředek se výborně osvědčuje při odstraňování tuků, krve a ostatních organických nečistot v provozech pro zpracování masa a drůbeže, na jatkách, v konzervárnách, mlékárnách, výrobnách mražených smetanových krémů, ale i v pivovarství a v nápojovém průmyslu. Je snadno a bezezbytku oplachovatelný.

Návod:

Používá se v koncentraci 2-10% pomocí vhodného napěňovacího zařízení. Ve výjimečných případech může být koncentrace zvýšena. HYPOFOAM se nanáší ve formě stabilní pěny na čištěné povrchy, ponechá se 10-15 minut působit a po opadnutí pěny se ihned důkladně opláchne vodou tak, aby rozpuštěné nečistoty již nezasychaly. Na zajištění baktericidní a fungicidní účinnosti je třeba použít 5–10% koncentraci a dobu působení zvýšit na 15–30 minut.

Dávkování:

10 ml vzorku aplikačního roztoku se odpipetuje do titrační baňky, přidá se 10 ml 0,1N odměrného roztoku thiosíranu sodného a 3 kapky roztoku indikátoru fenolftaleinu. Titruje se 0,1N odměrným roztokem kyseliny do odbarvení.
Spotřeba kyseliny (ml) x 0,51 = aplikační koncentrace HYPOFOAM (%).

Skladování:

Skladujte v původních obalech odděleně od silných kyselin mimo extrémní teploty.

Dodací podmínky:

Zboží je v režimu ADR. Neposíláme spediční společností.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
23,4 kg
Kontaktujte nás!