P00929

199 Kč s DPH

Skladem

ks
MEMBRACLEAN 1 je speciálně vyvinutý tekutý alkalický sanitační prostředek s povrchově aktivními látkami doporučený pro použití v nápojářském průmyslu pro mikrofiltrační zařízení a všude tam, kde nechceme použít sanitaci na bázi chlóru. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Hydroxid draselný 15–30%, E.D.T.A 5-15%.

Popis:

MEMBRACLEAN 1 je speciálně vyvinutý tekutý alkalický sanitační prostředek s povrchově aktivními látkami doporučený pro použití v nápojářském průmyslu. Používá se v mlékárenském průmyslu za účelem odstranění anorganických látek v zařízení a na recyklaci C.I.P. nádrží, tanků, potrubních systémů a dalších.Vyznačuje se vysokou odmašťovací schopností organických sloučenin. Je možné použítí i ve tvrdé vodě. Přítomnost sekvenčních činidel v prostředku umožňuje efektivně odstranit minerální inkrustace na bázi Mg a Ca. 

Návod:

Po předběžném proplachu procesní vodou použijte sanitační roztok o požadované koncentraci (1-3%) v závislosti na pH, stabilitě použité membrány a teplotě v rozmezí mezi 60-75 °C (pro některé specifické proplachovací postupy je doporučena maximální teplota až 85 °C). Vždy je důležité se řídit specifikací membrány poskytnutou výrobcem. Prostředek může být korozivní s alkalickými kovy. Doporučujeme provedení testu. Přípravek je vhodný i pro cirkulační systémy.

Dávkování:

Koncentrace 2-8 %, při teplotě 60-75 °C po dobu asi 30 minut sanitace potrubí a nádrží.
Pro mytí podlahy použijte roztok o koncentraci 0,2-0,5 % a teplotě do 50 °C.
Po použití vždy sanitovaný povrch dobře opláchněte čistou vodou.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Otevřené balení ihned spotřebujte. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců.

Dodací podmínky:

Zboží je v režimu ADR. Neposíláme spediční společností.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!