P00206

1.799 Kč s DPH

Skladem

ks
MEMBRACLEAN 2 je sterilizační prostředek na bázi kyseliny peroctové pro mikrofiltrační zařízení. Je vysoce aktivní, širokospektrální desinfekční prostředek doporučený pro studenou sanitaci v potravinářském průmyslu. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Kyselina peroctová 15 %, peroxid vodíku 35-50 %, stabilizační složka kyselina octová. Neobsahuje látky s nízkou biologickou odbouratelností.

Popis:

MEMBRACLEAN 2 je vysoce aktivní, širokospektrální desinfekční prostředek doporučený pro studenou sanitaci v potravinářském průmyslu. Působením účinných látek se uvolňuje aktivní kyslík, který má silné desinfekční schopnosti působící na proteinové složky buněčných membrán. Výslednou reakcí vzniká zbytkový roztok vody a kyseliny octové. Prostředek je doporučený pro všechna kritická místa, kde se předpokládá rozvoj a šíření kontaminující mikroflóry. Při použití dodržujte platné normy v oboru.

Návod:

Doporučenou koncentraci vytvoříte naředěním prostředku pouze ve studené vodě. Pro správnou účinnost prostředku by neměly mít ošetřované povrchy teplotu vyšší než 20 °C. Minimální kontaktní doba pro efektivní působení se pohybuje v rozmezí 15-20 minut. Roztok může být použit pro dlouhodobou aseptickou konzervaci součástek z nerezových materiálů. Pro dlouhé kontaktní časy se doporučuje pravidelné týdenní obnovení roztoku a udržování koncentrace 0,05 %. Prostředek nesmí být rozprašován.

Dávkování:

Doporučená koncentrace 0,05-0,2 %

Upozornění:

Prostředek není korozivní vůči nerezové oceli. Koroze se může objevit u hliníku, zinku, mědi a jejích slitin. Omezte kontakt přípravku s pryží, pryskyřicí a cementem. Doporučuje se provedení testu působení na jiné materiály. Přípravek se nesmí kombinovat s jinými sanitačními prostředky.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Otevřené balení ihned spotřebujte. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců.

Dodací podmínky:

Zboží je v režimu ADR. Neposíláme spediční společností.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
10 kg
Kontaktujte nás!