P00202

3.999 Kč s DPH

Skladem

ks
SANACET 15 je tekutý sterilizační a dezinfekční prostředek na bázi kyseliny peroctové, který se používá pro různá odvětví. Ideální jako úchovný roztok pro mikrofiltraci (svíčky) a plnící jehly. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Kyselina peroctová 14,5-15,4 %, peroxid vodíku 22,0-23,5 %, kyselina octová >15,0 %.

Popis:

SANACET 15 je silný oxidant a dezinfekční prostředek, který je pro své široké spektrum baktericidních vlastností používán pro různá odvětví dezinfekce. Prochází přes buněčné membrány mikroorganismů, útočí na enzymatický systém a brání tak jejich životnímu procesu. Aktivita prostředku je závislá na počátečním počtu bakterií. V běžných dávkách je prakticky bez zápachu a nevytváří problémy s manipulací. Působí na všechny typy mikroorganismů a je jen málo látek, které ovlivní jeho činnost (organické látky, tvrdá voda, alkalická voda). Nejsou hlášeny žádné toxické účinky nebo mutagenní účinky na lidský organismus. Je plně kompatibilní s prostředím. Jeho koncové produkty jsou zcela neškodné (kyslík, voda a kyselina octová). Při použití přípravku dodržujte platné směrnice.

Návod:

Prostředek nařeďte na požadovanou koncentraci studenou upravenou vodou. Pro správnou účinnost prostředku by neměly mít ošetřované povrchy teplotu vyšší než 20 °C. Minimální kontaktní doba pro efektivní působení se pohybuje v rozmezí 15-20 minut. Roztok může být použit pro dlouhodobou aseptickou konzervaci součástek z nerezových materiálů. Pro dlouhé kontaktní časy se doporučuje pravidelné týdenní obnovení roztoku a udržování koncentrace 0,05 %. Prostředek nesmí být rozprašován.

Dávkování:

0,1-0,2% roztok

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Otevřené balení ihned spotřebujte. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců.

Dodací podmínky:

Zboží je v režimu ADR. Neposíláme spediční společností.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
25 kg
Kontaktujte nás!