Novinka

ER0026

415 Kč s DPH

ks
FERROPLEX je určen k zamezení tvorby kovových zákalů. Je vyroben z kombinace upraveného polymeru arabské gumy a kyseliny citrónové. Zamezuje ve víně flokulaci kovů s ostatními složkami nacházejícími se v nápoji. Více >>
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Stabilizace FERROPLEX 1 kg Skladem 415 Kč
Složení:
Upravený polymer arabské gumy a kyseliny citrónové.

Popis:
FERROPLEX je určen k zamezení tvorby kovových zákalů. Je vyroben z kombinace upraveného polymeru arabské gumy a kyseliny citrónové. Zamezuje ve víně flokulaci kovů s ostatními složkami nacházejícími se v nápoji. Je jemně krystalický, a proto je jeho použití jednoduché. Náhrada „modrého čiření“ a tím i odstranění problémů s likvidací odpadků.

Návod:
ERROPLEX se rozpustí v malém množství vína a za míchání se přidá do celkového objemu ošetřovaného nápoje. Ošetřuje se čiré víno na plnění, nejlépe několik dnů před lahvováním. Obsahuje kyselinu citrónovou. Je známo, že podle vinařského zákona EHS nesmí celkový obsah kyseliny citrónové překročit 1 g/l. Proto je doporučená dávka určená tak, aby se ošetřením přípravkem FERROPLEX nezvýšil celkový obsah více než o 0,5 g/l. Doporučujeme tuto dávku dodržovat.

Dávkování:
FERROPLEX se dávkuje v množství 50 g/hl před závěrečnou ostrou filtrací.

Skladování:
Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Před použitím promíchat.

Ostatní:
Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

V případě že jste nenašli potřebné informace:
použijte výše uvedený kontaktní formulář "máte dotaz?"
☎ CZ + 420 720 540 307, SK + 421 948 923 425
✉ info@harapes.cz
nebo nás navštivte na prodejně, kde vám vše rádi vysvětlíme
re07.08.2018JJ
Kontaktujte nás!