ER0026

415 Kč s DPH

ks
FERROPLEX je určen k zamezení tvorby kovových zákalů. Je vyroben z kombinace upraveného polymeru arabské gumy a kyseliny citrónové. Zamezuje ve víně flokulaci kovů s ostatními složkami nacházejícími se v nápoji. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Stabilizace FERROPLEX 1 kg Skladem 415 Kč

Složení:

Upravený polymer arabské gumy a kyseliny citrónové.

Popis:

FERROPLEX je určen k zamezení tvorby kovových zákalů. Je vyroben z kombinace upraveného polymeru arabské gumy a kyseliny citrónové. Zamezuje ve víně flokulaci kovů s ostatními složkami nacházejícími se v nápoji. Je jemně krystalický, a proto je jeho použití jednoduché. Náhrada „modrého čiření“ a tím i odstranění problémů s likvidací odpadků.

Návod:

ERROPLEX se rozpustí v malém množství vína a za míchání se přidá do celkového objemu ošetřovaného nápoje. Ošetřuje se čiré víno na plnění, nejlépe několik dnů před lahvováním. Obsahuje kyselinu citrónovou. Je známo, že podle vinařského zákona EHS nesmí celkový obsah kyseliny citrónové překročit 1 g/l. Proto je doporučená dávka určená tak, aby se ošetřením přípravkem FERROPLEX nezvýšil celkový obsah více než o 0,5 g/l. Doporučujeme tuto dávku dodržovat.

Dávkování:

FERROPLEX se dávkuje v množství 50 g/hl před závěrečnou ostrou filtrací.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Před použitím promíchat.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.
Kontaktujte nás!