ER0028

527 Kč s DPH

ks
KUPZIT je přípravek pro odstranění sirovodíkového aroma z vína a dalších kvašených produktů. Obsahuje 2 % citrátu mědi. Pro snadné dávkování a manipulaci je pokrytý speciálním bentonitem a je granulovaný. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.
Hmotnost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Stabilizace KUPZIT 1 kg Skladem 527 Kč

Složení:

2 % citrátu mědi.

Popis:

KUPZIT je nový přípravek vyvinutý na odstranění sirovodíkového aroma z vína a dalších kvašených produktů. Obsahuje 2 % citrátu mědi. Pro snadné dávkování a manipulaci je pokrytý speciálním bentonitem a je granulovaný. Působí rychle a specificky s osobitými siřičitými nepříjemně cítícími separacemi jako sirovodík a merkaptan. Tyto separace jsou sražené, rostoucí obsah mědi v nápoji je bezvýznamný, pokud je dávkování přesné.

Návod:

Aplikuje se rozmíchaný ve víně 1:10. Je nutné dokonalé promíchání v celém objemu. Po dávkování přípravek reaguje během několika málo minut. Odstranění sedimentu za 1–2 dny. Obsah mědi se nemění nebo se jen mírně zvýší. Pokud byla aplikace provedena dle návodu, nemusí se ve většině případů provádět modré čiření. Aplikace může být buď samostatně nebo v kombinaci s čiřením. V případě s čiřením by měl být KUPZIT použit jako první.

Dávkování:

Pro optimální ošetření se doporučuje provést předběžnou zkoušku. Zpravidla se dávkování rovná 5–20 g/hl, ve výjimečných případech až do 50 g/hl nebo ještě více (pravidla a předpisy jednotlivých zemí se musí dodržovat). 

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před cizími pachy. Před použitím promíchat.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.
Kontaktujte nás!