P00575

1.799 Kč s DPH

Skladem

ks
EXTREME REACTIVE se používá hlavně pro své vlastní antioxidační a stabilizační účinky. Je to tekutý produkt na bázi elagických taninů a Quebracho extrahovaný přirozenou cestou. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Tekutý produkt na bázi elagických taninů a Quebracho extrahovaný přirozenou cestou.

Popis:

EXTREME REACTIVE se používá hlavně pro své vlastní antioxidační a stabilizační účinky. Používá se na začátku a během procesu macerace rmutu červených vín. Chrání rmuty před oxidací a stabilizuje barvící pigmenty. Výsledkem aplikace jsou vína mnohem barevnější a jemnější podle chuti. Maximálního působení dosáhnete v synergii s EXTREME CATALYSEUR díky své schopnosti předávat různé cesty stabilizace. Tanin je doporučený i pro bílá vína.

Návod na použití:

EXTREME REACTIVE se přidává při procesu drcení, nebo na začátku macerace. Přípravek v kapalné formě maximalizuje jeho snadné použití.
Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním. Při aplikací do vína může dojít k reakci s nestabilními proteiny.

Dávkování:

10-40 g/100 kg rmuty
10-20 g/hl konec fermentace krášlení a zrání, stabilizace vína

Skladování:    

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete.
Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců.
Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.
Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!