P01023

7.258,80 Kč s DPH

Skladem

ks
Elagický tanin FLAVOUR TAN. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Směs přírodních elagických tekutých taninů  extrahovaných z amerického dubu.

Popis:

FLAVOUR TAN je přípravek na bázi enologických ellagických taninů extrahovaných ze dřeva amerického dubu. Směs vysoce kvalitních taninů, pečlivě vybraných a optimálně složených v tekutém přípravku poskytune vínu vanilkové a čokoládové tóny vysoké kvality bez aroma dřeva. Tanin zjemňuje víno a přináší zvýšení struktury a plnosti těla s vyjímečnou podporou stability barev. Vytváří ethanal, který váže antokyany na proantokyanidiny, např. účinně zachycuje volné radikály, které oxidují aroma vín. Produkt lze použít jak na konci fermentace, tak při stáčení a během zrání, kdy je důležité optimalizovat kyslík pomocí sloučenin, které zvyšují odolnost vín před oxidaci. 

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním. Při použití do vína může dojít k reakci s nestabilními proteiny.

Dávkování:

10-20 g/hl při krášlení, stabilizaci vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 12 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!