HA07

7.499 Kč s DPH

Skladem

ks
FRESH RED je směs taninů z třešňového dřeva. Používá se pro ošetření růžových i červených vín a destilátů. Je vhodná všude tam, kde požadujeme zvýšení ovocitosti po červeném bobulovém ovoci. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Směs vyrobená z taninů třešňového dřeva.

Popis:

FRESH RED je směs charakteristická čistými tóny červených plodů poskytující vínu příjemný ovocný vjem. Používá se pro ošetření růžových i červených vín a destilátů. Velice zajímavých výsledků dosáhnete ve finální fázi krášlení nebo při kupáži červených i růžových vín. Směs je vhodná pro výběrová bílá vína, hlavně vína se zbytkovým cukrem nebo strukturovaná vína, u kterých chceme podpořit komplexnost a plnost. Aplikujte do moštu pro inaktivaci oxidačních enzymů nebo koncem fermentace a během stáčení mladých vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním.

Dávkování:

1-5 g/hl mošty, mladá bílá i růžová vína, stabilizace barvy
5-15 g/hl pro strukturu vín, zlepšení fenolického charakteru a posílení aromatického profilu vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 36 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!