HA08

7.499 Kč s DPH

Skladem

ks
FRESH WHITE je vysoce čistá směs taninů z ovocných stromů. Je ideální pro zlepšení aromatických i senzorických vlastností vín. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Směs taninů z ovocných stromů, podporující svěžest bílých i růžových vín.

Popis:

FRESH WHITE je směs, která podporuje svěžest bílých i růžových vín. U neutrálních bílých vín zvyšuje ovocné tóny. U zralých vín zlepšuje jejich eleganci a chuťový vjem. Navrací tóny čerstvého ovoce u vín fermentovaných při vyšší teplotě, podporuje příjemnou a sladkou dochuť a tím utváří jejich harmoničnost. Směs je velice zajímavá po aplikaci u vín s vysokým pH, kde navrací svěžest a tím jejich kondici. Používá se v celém procesu výroby bílých i růžových vín. Aplikujte do moštu pro inaktivaci oxidačních enzymů, koncem fermentace a během stáčení mladých vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním.

Dávkování:

1-5 g/hl mošty, mladá bílá i růžová vína, stabilizace barvy
5-15 g/hl struktura vín, zlepšení fenolického charakteru a posílení aromatického profilu vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 36 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!