OE12

7.258,80 Kč s DPH

Skladem

ks
NATUTAN CITRUS je směs kondenzovaných taninů z citrusových plodů. Podporuje aromatičnost bílých vín v období zrání. Poskytuje ošetřenému produktu svěžest čerstvého ovoce. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Směs přírodních kondenzovaných taninů extrahovaných z citrusových plodů.

Popis:

NATUTAN CITRUS je směs speciálně vyrobená pro podporu aromatičnosti bílých vín v období „elevage“ zrání vín. Poskytuje ošetřenému produktu svěžest čerstvého ovoce. Rozvíjí aroma dané odrůdy. Směs taninů podporuje svým způsobem barevnou stabilitu a strukturu vín a umocňuje jejich jedinečnost. Chrání vína před oxidací. Nepřímo umožňuje snížit dávky SO2 pro zajištění stability vín. Aplikujte koncem fermentace a během stáčení mladých vín pro podporu ochrany aromatických složek. Aplikujte v průběhu zrání pro stabilizaci barvy a struktury vína. 

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním. Při aplikaci do vína může dojít k reakci s nestabilními proteiny.

Dávkování:

5-20 g/hl mošty, mladá vína, stabilizace barvy a struktura vín, zlepšení fenolického charakteru, posílení aromatického profilu vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!