OE13

2.499 Kč s DPH

Skladem

ks
NATUTAN CRUDE OAK je tanin z amerického „toastovaného“ dubu. Systém selektivní extrakce taninu umožňuje získat strukturu velmi podobnou jako je uvolňována do vína při fermentaci v dubovém sudu. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Směs přírodních taninů extrahovaných z amerického dubu. 

Popis:

NATUTAN CRUDE OAK je směs podporující stabilitu vína. Systém selektivní extrakce taninu umožňuje získat strukturu velmi podobnou jako je uvolňována do vína při fermentaci v dubovém sudu. Směs slouží jako regulátor redox potenciálu. Zabraňuje vytváření nepříjemného pachu. Vytváří velice zajímavou strukturu v ošetřeném produktu a je nepostradatelným pomocníkem při vinifikaci hroznů. Aplikujte během fermentace pro stabilizaci redox potenciálu. Pro zlepšení struktury vína aplikujte ve více krocích.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním. Při aplikaci do vína může dojít k reakci s nestabilními proteiny.

Dávkování:

10-20 g/hl na začátku nebo během fermentace pro stabilizaci barvy, zlepšení fenolické stability, posílení a aromatické struktury vín
5-10 g/hl zrání vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!