OE16

6.999 Kč s DPH

Skladem

ks
NATUTAN GRAPE je sušený tanin ze semínek révy vinné. Zlepšuje strukturu bílých i červených vín. Přispívá k intenzitě aroma a chutí.
Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Sušený tanin ze semínek révy vinné.

Popis:

NATUTAN GRAPE je tanin zlepšující strukturu bílých i červených vín. Stabilizuje barvu, spojuje volné antokyany. Přispívá k intenzitě aroma a chutí. Produkt má vysoký antioxidační efekt. Aplikujte do moštu pro inaktivaci oxidačních enzymů, koncem fermentace, během stáčení do mladých vín a v průběhu zrání pro stabilizaci barvy a struktury vína.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním. Při aplikaci do vína může dojít k reakci s nestabilními proteiny.

Dávkování:

3-20 g/hl mošty, mladá vína, stabilizace barvy a struktura vín, zlepšení fenolického charakteru, posílení aromatického profilu vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!