OE21

1.499 Kč s DPH

Skladem

ks
NATUTAN RED EXPRESS je tanin z vysoce kvalitního kaštanu (Castanea Sativa) a Quebracho (Schinopsis lorentzii). Pomáhá stabilizovat barvy červených vín a zvyšuje jejich stabilitu před oxidací. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Tanin extrahovaný z vysoce kvalitního kaštanu (Castanea Sativa) a Quebracho (Schinopsis lorentzii).

Popis:

NATUTAN RED EXPRESS je tanin, který pomáhá stabilizovat barvy červených vín a zvyšuje jejich stabilitu před oxidací. Zabraňuje působení oxidačních enzymů, zejména lakázy a tyrozinázy. Tanin pomáhá kontrolovat mikrobiální růst. Snižuje potřebu SOa zlepšuje fenolický profil vín a barevnou stálost. Je vhodný pro všechny vinařské kroky. Je reaktivní s bílkovinami, které pomáhá redukovat. Aplikujte za účelem zlepšení barvy červeného vína na tmavší odstín fialové. Aplikujte v celém procesu výroby vína.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním. Při aplikaci do vína může dojít k reakci s nestabilními proteiny.

Dávkování:

3-20 g/hl rmuty, vína

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!