OE22

1.799 Kč s DPH

Skladem

ks
NATUTAN VINTAGE je směs taninů speciálně formulována pro efektivní zvýšení aktivity jednotlivých složek taninů. Vysoce efektivní produkt pro rmuty červených vín.
Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Směs sušených taninů z francouzského dubu (Quercus petraea a Quercus robur), Quebracho (Schinopsis lorentzii), kaštanu (Castanea sativa) a galického taninu.

Popis:

NATUTAN VINTAGE je směs taninů speciálně formulována pro efektivní zvýšení aktivity jednotlivých složek taninů. Zabraňuje působení oxidačních enzymů, jako je lakáza a tyrosináza. Směs stabilizuje redox potenciál vína. Chrání barvu a aromatické složky vín. Rozvíjí strukturu červených vín. Je doporučená pro poškozené hrozny. Aplikujte na začátku fermentace pro stabilizaci redox potenciálu a pro inaktivaci oxidačních enzymů, během stáčení vín a při čeření vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním. Při aplikaci do vína může dojít k reakci s nestabilními proteiny.

Dávkování:

5-30 g/hl rmuty, na začátku fermentace, stabilizace redox potenciálu a inaktivace oxidačních enzymů
Zlepšení barvy a fenolické stability vyžaduje vyšší dávku.

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!