P01027

7.258,80 Kč s DPH

Skladem

ks
PREMIUM WHITE je směs kondenzovaných a hydrolyzovaných taninů. Podporuje aromatičnost bílých vín v období zrání. Poskytuje ošetřenému produktu svěžest čerstvého ovoce v kombinaci lehkým nádechem opalovaného dubu. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Směs přírodních kondenzovaných a hydrolyzovaných taninů.

Popis:

PREMIUM WHITE je směs kondenzovaných a hydrolyzovatelných taninů v tekuté podobě. Citrusové taniny v kombinaci z lehce opalovaným dubem přináší širokou škálu chutí pro velká bílá vína vyráběna s použitím barikových sudů, v průběhu zrání, vyváženými dubovými tóny v kombinaci s intenzivním citrusem. Tanin provádí efektivní antioxidační činost v synergii s SO2, což umožňuje používat nižší dávky siřičitanů; díky své funkci redukce kyslíku chrání anthokyany a flavony před oxidací.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním. Při aplikaci do vína může dojít k reakci s nestabilními proteiny.

Dávkování:

1-10 g/hl mošty, mladá vína, stabilizace barvy a struktura vín, zlepšení fenolického charakteru, posílení aromatického profilu vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!