HA10

5.499 Kč s DPH

Skladem

ks
QUERCUS MAX je směs taninů z francouzského dubu. Přináší do vína jemný nádech vanilky a koření. Víno ošetřené touto směsí si zachovává širší aromatickou složitost a je plnější.

Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Směs taninů vyrobená z francouzského dubu.

Popis:

QUERCUS MAX je směs taninů, která pomáhá prodloužit životnost produktu a zlepšuje odolnost vína před oxidací. Ošetřené víno je plnější. Podporuje stabilitu barvy a aroma dané odrůdy. Respektuje vzácné organoleptické vlastnosti vín. Směs přináší do vína jemný nádech vanilky a koření, produkuje vyzrálou a dobře vyváženou taninovou strukturu. V případě vín může být směs použita již v období krášlení a počátečních fázích zrání produktu, zejména pokud se provádí ve starých sudech a nerezových tancích. Tímto způsobem dosáhnete také vynikající stabilizace barev. Aplikujte do moštu pro inaktivaci oxidačních enzymů, koncem fermentace a během stáčení do mladých vín. Aplikujte v celém procesu zrání vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním.

Dávkování:

1-5 g/hl mošty, mladá vína, stabilizace barvy a struktura vína
5-30 g/hl struktura vína, zlepšení fenolického charakteru a posílení aromatického profilu vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 36 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!