P00060

7.258,80 Kč s DPH

Skladem

ks
TANNI WHITE LIME je směs tekutých taninů z bílých čerstvých hroznů, citrónu a Tary. Podporuje vůni čerstvého bílého ovoce a citrusové tóny.
Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Směs taninů extrahovaných z bílých čerstvých hroznů, citronu a Tary 10%.

Popis:

TANNI WHITE LIME je směs doporučena pro osvěžení a omlazení již zralých vín. Podporuje vůni čerstvého ovoce a a citrusové tóny. Poskytuje strukturu a jemnost ošetřenému vínu. Má skvělé výsledky při ochraně před oxidací a hnědnutím vína. Směs se používá zejména v bílých a růžových vínech v průběhu zrání nebo před lahvováním. Je schopna díky vysokému stupni polymerizace rychle se integrovat s makromolekulami vína. Aplikujte během stabilizace a krášlení vín. Pro zlepšení struktury vína aplikujte ve více krocích.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním. Při aplikaci do vína může dojít k reakci s nestabilními proteiny.

Dávkování:

5-20 g/hl při krášlení a zrání, stabilizace vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 12 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!