ES26

10.999 Kč s DPH

Skladem

ks
TONNEAU EXTOS je směs tekutých taninů z amerického a francouzského dubu, poskytující vínu čokoládové a kouřové tóny s pocitem jemnosti. Produkt patří mezi nejvíce ceněné taniny mezi vinaři. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Směs přírodních tekutých taninů z opalovaného francouzského a amerického dubu.

Popis:

TONNEAU EXTOS je směs doporučená pro zlepšení stability barvy. Dává vínu čokoládové a kouřové tóny s pocitem jemnosti. Harmonizuje chuť a zlepšuje aroma vína. Směs zlepšuje strukturu a profil vína při zrání. Dobře se rozpouští ve víně. Je vhodná i pro bílá vína. Aplikujte během stabilizace a krášlení vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním. Při použití do vína může dojít k reakci s nestabilními proteiny.

Dávkování:

10-20 g/hl při krášlení, stabilizaci vín
20-30 g/hl harmonizace (zjemnění) vín

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 12 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!