HA23

5.499 Kč s DPH

Skladem

ks
VERTAN LIMET je směs galických a kondenzovaných taninů v kombinaci s taniny z citrusových plodů. Poskytuje ošetřenému produktu svěžest. Více >>
kontakt +420 720 540 307
Potřebujete poradit?
Po - Pá: od 8:00 do 16:00 h.

Složení:

Směs galických a kondenzovaných taninů v kombinaci s taniny z citrusových plodů.

Popis:

VERTAN LIMET je směs poskytující ošetřenému produktu svěžest. Zlepšuje strukturu bílých vín a zároveň je chrání před oxidací. V červených vínech podporuje svěžest a ovocitost produktu. Směs chrání aromatické terpeny a nepřímo umožňuje snížit dávky SO2 pro zajištění stability vín. Aplikujte do moštu pro inaktivaci oxidačních enzymů, v průběhu fermentace a během stáčení do mladých vín.

Návod:

Rozpusťte požadované množství v 10násobném množství teplé vody a následně aplikujte do celého objemu. Nepoužívejte kovové předměty ani tvrdou vodu. Použijte maximálně 10 dnů před lahvováním. Při aplikaci do vína může dojít k reakci s nestabilními proteiny.

Dávkování:

1-4 g/hl mošty, mladá vína, stabilizace barvy a struktura vín, zlepšení fenolického charakteru
2-7 g/hl červená vína

Skladování:

Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě. Pro další použití otevřený produkt důkladně uzavřete. Chraňte před slunečním zářením. Při dodržení skladovacích podmínek si produkt udrží maximální aktivitu v průběhu 24 měsíců. Pozor na nežádoucí aroma.

Ostatní:

Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusejí vždy odpovídat skutečnému produktu.

Hmotnost
1 kg
Kontaktujte nás!